Özel Günler

Sevdiklerinizle paylaştığınız en mutlu anlarda, en özel günlerinizde en özel pastalarımızla her zaman yanınızdayız. Anılarınız artık profesyonel ellerde. Özel kutlamalarınızda size özel pastalarla gününüze renk ve lezzet katmak için buradayız.
Doğum günü, Yıl dönümleri, Mezuniyet, Bekarlığa Veda, Geçmiş Olsun, Özür, Sevgililer Günü, Diş günü ve daha birçok kutlamanızda özel tasarım pastalarımızla hizmetinizdeyiz.
Çocuğunuzun ilk doğum gününü özel bir pasta ile kutlamak istemez misiniz? Ya da sevgilinize özel bir tasarım pasta ile onu ne kadar çok sevdiğinizi göstermek? Arkadaşlarınız için muzip pastalar sipariş ederek onları mutlu etmek? Ya da eşinize bir buket en tatlısından bir çiçek pasta vermek? Bir kutlamanın olmazsa olmazı pastalar artık Hacı Sayid’de tamamen size özel. Çocuk, anne, baba, eş, akraba, sevgili! Tüm sevdiklerinize özel modeller için bize ulaşın, sizin hayallerinizi gerçekleştirelim, siz de sevdiklerinizin yüzlerine kocaman bir gülümseme kondurun. Onların heyecanını paylaşın ve özel olduğunu hissettirin.