Günün en önemli öğününü hızlı yaşam temponuza feda etmeyin! Sağlıklı beslenmenin en önemli adımı olan kahvaltıyı Hacı Sayid mağazalarımızda güne başlarken keyifle yapabilirsiniz.
Hafta sonlarında, kahvaltıyı açık büfe olarak tercih edebileceğiniz gibi, farklı farklı kahvaltı tabakları ile de Hacı Sayid’de güne başlayabilirsiniz.
Kahvaltı günün en uzun açlığı olan gece açlığını takip etmesi nedeniyle biten enerjinin tekrar alınabilmesini sağlayan en önemli öğündür. Her gün düzenli olarak kahvaltı yapan kişiler, diğerlerine oranla daha başarılı ve verimlidir. Kahvaltı alışkanlığına sahip olmayanlarda ise konsantrasyon güçlüğü, yorgunluk ve bitkinlik gibi problemler ortaya çıkmaktadır.
Açık Büfe
Annelerimizin de dediği gibi, kahvaltı günün en önemli öğünü. Sadece hafta sonları bile olsa, hak ettiği değeri günün en önemli öğününe vermek için, mağazalarımızda açık büfe kahvaltıya bekliyoruz.
Diğer Seçenekler
Birbirinden lezzetli soslar ile hazırlanmış tost çeşitlerinden, köy tereyağı ile yapılmış menemen ve yumurta çeşitlerine kadar bütün ürünleri Hacı Sayid’de istediğiniz her saat sipariş verebilirsiniz.