Satın Alma Politikası

Satınalma Politikamız

Tedarikçimiz mi, yoksa iş ortağımız mı olmak mı istersiniz.?

Satınalma politikalarımızda çalışmaya başladığımız firmaları iş ortağı olarak kabul eder ve birlikte daha iyi neler yapabilir düşüncesi ile çalışmalarımızı sürdürürüz.

Satınalmada en önemli amacımız, tüm kalite yönetimi politikalarına uygun olarak en doğru alımlar yapmak ve sonuç olarak ta en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlayacak ürünler elde etmektir. En iyi sonucu elde etmenin, en iyi kalite süreçlerinden, en doğru satınalma politikalarından geçmekle mümkün olacağını bilmekte ve satınalma süreçlerimizi bu anlayışla yapılandırmaktayız.

Gayemiz, iş ortaklarımızla birlikte ar-ge çalışmaları yaparak yenilikçi ve yaratıcı, üstün kaliteli aynı zamanda uygun maliyetli ürünler meydana getirerek birlikte fayda sağlamaktır.

Hacı Sayid’in iş ortağı olabilmek için öncelikli olarak onaylı tedarikçi olabilmek gerekmektedir. Toplam kalite yönetimi süreçlerinden geçen her tedarikçi bizim iş ortağımız olmaya hak kazanmış demektir. Titizlikle seçilen ve onaylı tedarikçi statüsü kazanan tedarikçilerimiz, ilgili ihalelerde teklif alınarak değerlendirilir. Birlikte çalışmaya başladığımız iş ortaklarımız aylık olarak tedarikçi performans değerlendirmesine tabi tutulur. Hacı Sayid, performans değerlendirmesini her ay yaparak tedarikçilerinin kalite standartlarını korumasını aynı zaman da performansını yükseltmesini sağlar.

Performansı ve kalite düzeyi yüksek olan tedarikçilerin bizim kalite düzeyimizle doğrudan etkili olduğunun bilincindeyiz.

Sizde Hacı Sayid’in iş ortağı olmak isterseniz Aday Tedarikçi Formumuzu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.